Kreisā mala
Labā mala
Latgales Kultūrvēstures muzejā no 13. maija Matīsa Kalniņa tēlniecības darbu izstādes „Civilizācija” (0 komentāri)
Izstādē „Civilizācija” apmeklētāji varēs skatīt Matīsa Kalniņa tēlniecības darbus, kas mijiedarbojoties ar nerūsējošo tēraudu veidoti marmorā un granītā. Tēlnieks ir eksperimentējis izmantojot dažādas akmens apstrādes tehnikas, kas aizgūtas gan no sentēvu zināšanām, gan arī no mūsdienu tehnoloģijām. Pieredzes rezultātā uzkrātās iemaņas akmens apstrādē, veido mākslinieka rokrakstu, kas skulptūrās spilgti iezīmējas tēlniecības formas precizitātē, akmens un nerūsējošā tērauda apvienojumā. 
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles karnevāls "80. gadu elki" (0 komentāri)
2016. gada 12. februārī Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē notika karnevāls "80. gadu elki".
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles studentu un mācībspēku viesošanās Sanktpēterburgā (0 komentāri)
No 2015. gada 17. līdz 22.jūnijam LMA Latgales filiāles pasniedzēju un studentu grupa viesojās Sanktpēterburgas Repina mākslas institūtā, lai iepazītos ar Restaurācijas nodaļas darbu un veicinātu sadarbību. Brauciena laikā tika apmeklēti arī Pleskavas un Velikijnovgorodas vēstures un kultūras pieminekļi. Braucienu atbalstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds.
Lasīt vairāk ...
Mākslas akadēmijas Latgales filiāles izlaidums (2 komentāri)
2015. gada 25. jūnijā LMA Latgales filiālē notika izlaidums. Diplomus par humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslā izsniedza LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Svinīgo pasākumu vadīja Latgales filiāles vadītāja Ilma Šteinberga. Klāt esot pedagogiem, radiem un draugiem, izglītības dokumentus saņēma deviņi jauni mākslinieki.
Lasīt vairāk ...
Atskats uz LMA Latgales filiāles studentu radošajām aktivitātēm (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē nu jau pagājis kārtējais studiju etaps – 2015. gada 2. jūnijā mācību iestādes studenti Rīgā aizstāvēja diplomdarbus Glezniecības, Grafikas, Tēlniecības un Tekstilmākslas apakšnozarēs. Lai arī semestris ir noslēdzies, radoši strādājošajiem studentiem studijas turpinās. 
Lasīt vairāk ...
FOTO: LMA Latgales filiāles bakalaura darbu aizstāvēšana (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle piedāvā foto ieskatu bakalaura darbu aizstāvēšanā 2015. gada 2. jūnijā.
Lasīt vairāk ...
FOTO: Skates Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle piedāvā foto ieskatu 2014./2015. studiju gada pavasara semestra skatēs.
Lasīt vairāk ...
Anastasijas Bikovas un Grietas Butjankovas gleznu un grafikas izstāde "No...Līdz" (0 komentāri)
Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē atklāta LMA Latgales filiāles studenšu Anastasijas Bikovas un Grietas Butjankovas gleznu un grafikas izstāde "No...Līdz". Mākslas dienu ietvaros jaunās mākslinieces apmeklētājiem piedāvā izbaudīt sajūtu spektru no sajūsmas līdz sāpēm, no pārliecības līdz izmisumam, no ārējās formas līdz iekšējai būtībai. Izstāde aplūkojama līdz no 2015. gada 15. aprīļa līdz 13. maijam.
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles karnevāls „Mītu skapis” (0 komentāri)
2015. gada 12. februārī notika LMA Latgales filiāles karnevāls „Mītu skapis”. Piedāvājam foto ieskatu.
Lasīt vairāk ...
FOTO: Skates Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē (1 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle piedāvā foto ieskatu 2014./2015. studiju gada rudens-ziemas semestra skatēs.
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studentu izstāde "Atvērts" Līvānos (0 komentāri)
No 2015. gada 19. janvāra līdz 28. februārim Līvānu Mākslas un amatniecības centrā (Domes ielā 1, Līvānos) aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studentu un absolventu izstāde "Atvērts".
Lasīt vairāk ...
LMA dalība izstādē „Pikaso torte” Portugālē (0 komentāri)
No 2014. gada 29. novembra līdz 2015. gada17. janvārim Portugālē Augusto Cabrita Gallery Seixal atklāta medaļmākslas izstāde „Pikaso torte”, kurā apskatāmas Lisabonas Universitātes Mākslas fakultātes, Latvijas Mākslas akadēmijas Rīgas un Latgales filiāles studentu un pasniedzēju projekta ietvaros tapušās medaļas. 
Lasīt vairāk ...
Latgales vēstniecībā "GORS" būs skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde "Atvērts" (0 komentāri)
No 2014. gada 1. augusta līdz 3. septembrim Latgales vēstniecībā „GORS”, Rēzeknē, būs aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas (Rīga) un Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles (Rēzekne) studentu darbu izstāde „Atvērts”.
Lasīt vairāk ...
FOTO: Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles 1. kursa iesvētības (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē aizvadītas 1. kursa iesvētības.
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles asociētās profesores Māras Kalniņas dalība starptautiskā simpozijā un FIDEM 33. kongresā (0 komentāri)
2014. gada 30. augustā LMA Latgales filiāles asoc. prof. Māra Kalniņa atgriezās no Lietuvas (Telšai), kur norisinājās 30. Starptautiskais medaļu mākslas simpozijs. Divu nedēļu garumā mākslinieki veidoja un atlēja bronzā un čugunā savus radošos darbus, kā arī dalījās pieredzē ar citiem Lietuvas, Polijas un Krievijas māksliniekiem. 
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles studentu performance Jēkabpilī (0 komentāri)
Katru gadu septembrī daudzās Eiropas valstīs tiek atzīmētas Eiropas Kultūras mantojuma dienas. 2014. gadā Eiropas Kultūras mantojumu dienu tēma ir „Rīgas ielas kultūrvēsturiskais tēls Latvijā”. 

Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāle jauno mācību gadu uzsāk ar studentu darbu izstādi "Tam - Sjam" (2 komentāri)
2014. gada 1. septembrī Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē atklāta studentu darbu izstāde „Tam – Sjam”, kurā apskatāmi šī gada pavasarī, plenēra laikā Ludzā, tapušie darbi. 
Lasīt vairāk ...
Svinīgi tika atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Rīgas un Latgales filiāles mācībspēku kopīgā izstāde (0 komentāri)
2014. gada 4. septembrī Latgales vēstniecībā „Gors”, Rēzeknē, svinīgi tika atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Rīgas un Latgales filiāles mācībspēku pirmā kopīgā izstāde filiāles pastāvēšanas gados. Ar savu ierašanos izstādes atklāšanu pagodināja Latvijas Mākslas akadēmijas rektors prof. Aleksejs Naumovs un prorektors prof .Kristaps Zariņš. 
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles dalība Rēzeknes pilsētas svētkos (0 komentāri)
No 2014. gada 1. līdz 3.augustam Rēzekne svinēja pilsētas svētkus ar nosaukumu „Jūra līdz ceļiem". 2. augustā cauri pilsētai virzījās jautrs gājiens, kurā piedalījās daudzas jo daudzas pilsētas iestādes un organizācijas. Ar devīzi „Košums, māklsinieks un prieks, pilsētai vairs nebūs lieks" skatītājus un svētku viesus uzrunāja Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles (LMA LF) studentu komanda, kā protestu pret pelēcību nesot spaiņus ar krāsām. 
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles diplomdarbu aizstāvēšana (18 komentāri)
2014. gada 3. jūnijā Rīgā, Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā savus diplomdarbus komisijas vērtējumam nodeva septiņi Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles Vizuālās un Vizuāli plastiskās mākslas Glezniecības, Grafikas un Tēlniecības apakšnozaru diplomandi. 
Lasīt vairāk ...
Izstādē-konkursā "ART – SESSIO 2014" rēzekniešiem trīs laureāta tituli (0 komentāri)
2014. gada 21.–23.maijā kaimiņvalsts Baltkrievijas pilsētā Vitebskā norisinājās XX izstāde-konkurss „ART – SESSIO 2014”, kurā ar saviem radošajiem darbiem piedalījās arī Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles (LMA LF) studenti.
Lasīt vairāk ...
FOTO: Skates Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē un "Mākslas dienas" Rēzeknē (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle piedāvā foto ieskatu skatēs un „Mākslas dienās” Rēzeknē, kas norisinājās 2014. gada maijā un kur aktīvi piedalījās arī Filiāles studenti.
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studenti piedalās Lielajā talkā (0 komentāri)
Arī Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studenti, līdzīgi kā kolēģi Rīgā, atsaucās Lielās talkas aicinājumam un sestdien, 2014. gada 26. aprīlī, devās attīrīt Rēzeknes upes kreiso krastu posmā no viena gājēju tilta līdz otram.
Lasīt vairāk ...
Izstāde "Dīgt, augt, ziedēt" (0 komentāri)
No 2014. gada 24. aprīļa līdz 24. maijam Latgales Kultūrvēstures muzeja izstāžu zālē Rēzeknē notiks mākslinieču Ingas Onževas un Manuš izstāde „Dīgt, augt, ziedēt” – glezniecība, tekstilmāksla un autortehnikas.
Lasīt vairāk ...
Laikmetīgās medaļu tēlniecības izstāde "Saikne" (0 komentāri)
No 2014. gada 23. aprīļa līdz 10. maijam Latgales Kultūrvēstures muzejā skatāma starptautiska medaļu tēlniecības izstāde „Saikne”.
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studentu darbu izstāde "Nāc un redzi!" (0 komentāri)
2014. gada 17. aprīlī plkst. 16.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā atklās LMA Latgales filiāles studentu darbu izstādi „Nāc un redzi!”, kas notiek „Mākslas dienu” ietvaros. Izstādē, kas apmeklētājiem būs atvērta līdz 7. maijam, skatāmi Glezniecības, Grafikas, Tēlniecības un Tekstilmākslas nodaļu studentu darbi, kas tapuši studiju procesā. 
Lasīt vairāk ...
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle iepazīstina reģiona skolas ar studiju iespējām (0 komentāri)
Lai iepazīstinātu reģiona skolu audzēkņus un pedagogus ar studiju iespējām Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē Rēzeknē, filiāles pārstāvji regulāri dodas tūrēs pa tuvējiem novadiem. Pēdējais, šopavasar jau ceturtais brauciens norisinājās 2014. gada 17. aprīlī uz Daugavpils „Saules skolu”, kur direktore Ilona Linarte-Ruža laipni iepazīstināja ar audzēkņu jaunajām tehniskajām iespējām pēc īstenotajiem Eiropas projektiem. Apmeklēta arī Preiļu Valsts ģimnāzija un pa ceļam - Malta, Sproģi un Viļāni, kur filiāles pārstāvjus pārsteidza daudzie Lieldienu zaķi. 
Lasīt vairāk ...
Latgales filiāles studenti plenērā glezno fresku (1 komentāri)
Rugājos uz skolas sienas 2013. gada jūnijā trīs nedēļu laikā Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles 1. kursa studenti strādāja pie freskas izveides. 
Lasīt vairāk ...
Latgales filiāle starptautiskā medaļu projektā „Mājas” (0 komentāri)
2011. gadā Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles studenti un profesore Māra Kalniņa piedalījās starptautiskajā medaļu projektā „Mājas".
Lasīt vairāk ...
Tēlniecības plenērs "Laiva debesīs" (0 komentāri)
Laikā no 2011. gada 11. līdz 23. maijam Zvejsalās profesores Māras Kalniņas vadībā norisinājās starptautisks tēlniecības plenērs „Laiva debesīs". Plenērā piedalījās Marta Purviņa (1. kurss), Zane Elerte (2. kurss), Māra Aleksandroviča (2. kurss), Krista Kuzņecova (4. kurss), tēlnieks Artis Rubuļņīks, kā arī tēlnieks no Lietuvas Giedris Mazurs (Giedrius Mazuras).
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles ATVĒRTO DURVJU DIENAS (0 komentāri)
No 2011. gada 5. maija līdz 9. maijam Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē ATVĒRTO DURVJU DIENAS. Ikvienam būs iespēja iepazīties ar studiju procesu, programmām, iespējām pieteikties studijām un pavasara sesijas skašu darbiem.
Uz tikšanos Rēzeknē, Baznīcas ielā 34 a.
Lasīt vairāk ...
Vērtības (2 komentāri)
2011. gada 13. aprīlī plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu zālē tiks atklāta grafikas izstāde „Vērtības", kas būs apskatāma līdz 3. maijam.
Izstāde tapusi projekta „Grafiskās vērtības" ietvaros, pateicoties Latvijas Kultūrkapitāla Fonda Latgales Kultūras programmai, Rēzeknes pilsētas domes Mazo kultūras projektu atbalstam un aktīvai visas Latvijas grafiķu dalībai. Izstādi rīko LMA Latgales filiāle Rēzeknē. 
Lasīt vairāk ...
Tekstilmākslas / šķiedru mākslas izstāde BALLĪTE (0 komentāri)
No 08.03.2011. līdz 08.04.2011. Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle aicina uz tekstilmākslas / šķiedru mākslas izstādi BALLĪTE. Izstādes atklāšana 8. martā plkst. 17.00.
Lasīt vairāk ...
„Grafiskās vērtības” (0 komentāri)
Projekta „Grafiskās vērtības" ietvaros Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle aicina no 15.09.2010. - 01.11.2010. radoši pastrādāt Grafikas darbnīcās un pašiem (arī neprofesionāļiem) radīt mākslas vērtības.
Visi darbnīcās tapušie darbi piedalīsies lielajā 2011. gada Latvijas grafiķu darbu izstādē „Vērtības".
Lasīt vairāk ...
Iespēja satikties (0 komentāri)
2009.gada 09. oktobrī plkst. 16.00 Rēzeknes Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu namā tieši jums būs „Iespēja satikties 2" ar māksliniekiem Agru Ritiņu ( 1975), Ēriku Sparāni(1977) un Vjačeslavu Fominu (1976), kuri pēc četru gadu radošās darbības atkal ir gatavi domu, izjūtu, profesionālās pieredzes apmaiņai.
Lasīt vairāk ...
Koktēlniecības plenērs (1 komentāri)
Preiļu muižas parkā no 4. septembra līdz 14. septembrim Latgales kultūras programmas projekta ietvaros notiek koktēlniecības plenērs „Leģenda", piedaloties Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles tēlniecības programmas studentiem, kuri radošā darba pieredzi guvuši iepriekšējos plenēros gan Šķilbēnu novada Balkanu dabas parka kokskulptūru veidošanā, gan cituviet Latvijā un Eiropā.
Lasīt vairāk ...
Izlaidums (0 komentāri)
2008./2009. studiju gada izlaidums Latvijas Mākslas
akadēmijas Latgales filialē notika 2009.gada 20. junijā.
Attēlu autors: Imants Prēdelis
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles Atvērto durvju diena (2 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle 5.maijā rīko Atvērto durvju dienu. Tā ir iespēja iepazītieties ar mācībspēkiem, studiju programmām, projektiem, pasākumiem, Informācijas centra literatūras krājumu, kā arī par iespējām studēt LMA Latgales filiālē.
Lasīt vairāk ...
Tēlniecības darbu izstādes Mākslas dienu ietvaros (0 komentāri)
Baznīcas ielā 34 a LMA Latgales Filiāles Tēlniecības darbnīcā tēlniecības plenēra „Gaisma" ietvaros no 24.04.2009. - 29.05.2009. darbu izstāde „Formas".
Lasīt vairāk ...
Izstāde „Akvarelis” (1 komentāri)
Projekta „Akvarelis. Akvarelists" ietvaros 2009.gada 22.aprīlī plkst. 15.00 Rēzeknes Izstāžu namā (Atbrīvošanas aleja 100a) tiks atklāta izstāde „Akvarelis", bet 2009.gada 8.maijā plkst. 11.00 Izstāžu nama zālē sāksies konference „Akvarelis. Akvarelists"
Abi pasākumi veltīti Rēzeknes akvarelista Jāņa Undas piemiņai.
Lasīt vairāk ...
Izstāde „Caurums”. 04.12.08.- 23.01.09. Rēzekne
No 2008. gada 4. decembra līdz 2009.gada 23. janvārim Rēzeknē Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles telpās Baznīcas ielā 34 a, apskatāma tekstilmākslas, šķiedru mākslas un tēlniecības miniatūrdarbu izstāde „Caurums".
Lasīt vairāk ...
Koka skulptūras Balkanos
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāles tēlnieku plenērs Balkanos.
No 2008. gada 05.septembra līdz 18.septembrim Balvu rajona Balkanu dabas parkā notika trešais LMA LF tēlniecības specializācijas 1. - 4. kursu studentu plenērs, kura laikā jaunie mākslinieki veidoja koka skulptūras.
Lasīt vairāk ...
LMA Latgales filiāles plenērs Bruknas pilī
No 2008.gada 23.maija līdz 2.jūnijam Bruknas pilī risinājās LMA Latgales filiāles studentu studiju procesa plānotais plenērs un podnieku cepļa dedzināšana, ko vadīja Pūdnīku Skūlas dibinātājs Evalds Vasilevskis.
Lasīt vairāk ...
Saldus Romas katoļu Sv. Pētera un Pāvila baznīcas altāris
2008.gada 6.septembrī tika iesvētīta saldus Romas katoļu baznīcas, kas veltīta apustuļiem sv.Pēterim un Pāvilam, lielais altāris.
Sadarbojoties priesterim Andrejam Mediņam, LMA un LMA LF tēlniecības studentiem Sandim Aispuram, Inārai Grāvelei un Raitim Stiukam, jau pavasarī tika izstrādāts makets.
Lasīt vairāk ...
M. Kalniņas izstāde "Septiņi akmeņi"
2008.gada jūlijā Latgales Kultūrvēstures muzejā risinājās LMA Latgales filiāles asoc. prof. tēlnieces Māras Kalniņas tēlniecības darbu izstāde „Septiņi akmeņi".
Lasīt vairāk ...