Kreisā mala
Labā mala
Evija Šaitere
Kolekcija "The Man Who Ate a Bird" (2014), Modes mākslas apakšnozares 2. kurss. Iedvesma rasta mītā par Ziemeļu izcelšanos, kurā dzīvības koks aug cauri deviņām pasaulēm un tā galotnē sēž vanags. Kolekcijā izmantotas auduma apdrukas tehnika un balināšana uz kokvilnas un poliestera audumiem, ar reljefa izšuvumiem un rupju adījumu, koka materiāls galvas aksesuāros.
Lasīt vairāk ...
Liene Bukovska
Liene Bukovska kolekciju balsta un darbu galvenokārt fokusē uz aksesuāru dizainu, to funkcionalitāti un transformēšanas iespējām. Taču, veidojot kolekciju, māksliniece ne mazāku uzmanību pievērš tērpam, tā mijiedarbībai ar aksesuāriem, kas ir kolekcijas bāze un būtiska sastāvdaļai.
Lasīt vairāk ...
Sigita Sniegs
Kolekcija “Very, Very Long Taxsi”.  Kolekcija par visvairāk kariķēto (izstiepts, izvilkts, liekts) suni - taksi! Bērni uzskata, ka taksis var savīties apaļā barankā, bet tas ir mīts, taksis to izdarīt nevar. Arī ilustrācijā un animācijā tas tiek izstiepts divreiz garāks, kas neatbilst patiesībai. Kolekcijā koptēls atspoguļo stiepšanu, izmantojot 12cm platformas un galvasrotu.
Lasīt vairāk ...
Santa Aulmane
Kolekcija “NINILO”, bakalaura darbs.  Prêt-à-Porter turpinājums 2014. gadā iesāktajai avangarda kolekcijai “UN-PACK”. Iedvesmojoties no vēl neaizsaiņotas rotaļlietas kastes, radīti tērpi, lai iemūžinātu bērnības prieku. Radīts māksliniecisks tēls - supervaronis Ninilo, nindzja astoņkājis, kurš ir izlauzies no kastes. Viņš zina savu misiju.
Lasīt vairāk ...
Laima Ūdre
Kolekcija „MULTUM”, bakalaura darbs. Iedvesmas avots ir nepārtrauktā pārslāņošanās un savstarpējā ietekme, kas notiek ik brīdi. Notikumu mijiedarbība. MULTUM tulkojumā no latīņu valodas – "daudz". Interpretācija par mainīgo, kas pārveidojas, ietekmējoties no jaunas vides, informācijas, norisēm, izmantojot un apvienojot atsevišķas detaļas, kas tēlam šķiet tīkamas. Tas atklāj iracionalitāti. Vilnas, lina, smalka kokvilnas muslīna izstrādājumi tiek komplektēti ar spilgtu mākslīgo ādu, ar pērlēm izšūtas zeķes tiek ievilktas putuplasta čībās. Būtnes divdabība. Tēls tiek būvēts uz klasikas pamata, domājot par sportiskā stila ērtību, apvienojot to ar etniska un sakrāla tērpa sajūtām.
Lasīt vairāk ...
Agnese Narņicka
Kolekcija "EGO". 5. kurss. Agnese Narņicka kolekcijā "EGO" demonstrē spilgtas sajūtas un jaunus meklējumus skaistās izpausmēs. Kolekcijai "EGO" iedvesma rasta cilvēcei apslēptajos zinātnes eksperimentos, ejot cauri cilvēces attīstībai 19., 20. un 21. gadsimtā un ieskatoties nākotnē.
Lasīt vairāk ...
Artis Štamgūts
Modes mākslas nodaļa. 4. kurss. 1-4 Kolekcija "PARASTS PĀRCILVĒKS" (2006), foto: Nils Vilnis. 5-10 Kolekcija "ALIEN" (2007), foto: Nils Vilnis, grims: Vita Radziņa.
Lasīt vairāk ...
Baiba Bērziņa-Skrīvere
Modes mākslas nodaļa. 5. kurss. Skices (kompozīcijā), 2007. Tēmas: Āfrika un latviešu etnogrāfija. Materiāli: papīrs, akrils, tempera, tuša, pasteļi, krāsainie zīmuļi, grafīts.
Lasīt vairāk ...
Indra Miklāva
"Āda" un "Piens", 2007.
Lasīt vairāk ...
Anastasija Golubeva
"Baloži. Jumti. Pilsēta", 2005. Kolekcijā izmantotas dažādas batikas tehnikas, izšuvums, aplikācija, materiāli - batists, kokvilna, trikotāža, sintētiskās mežģīnes.
Lasīt vairāk ...
Anastasija Golubeva
"Pjero2006", 2006. Kolekcijā izmantota apdrukas tehnika, izšuvums, aplikācija. Materiāli - kokvilna, lins, zīds, viskoze, sintētiskās šķiedras.
Lasīt vairāk ...
Anastasija Golubeva
"Lelles", 2005. Kolekcija/performance. Gleznojums uz papīra.
Lasīt vairāk ...
Anastasija Golubeva
"Body", 2007. Kolekcijā izmatota trikotāža, frotē kokvilna, viskoze, metāliskās šķiedras.
Lasīt vairāk ...