Kreisā mala
Labā mala
LMA STUDENTU UN PASNIEDZĒJU VIZĪTES EIROPĀ

LMA studentu un pasniedzēju vizītes Eiropā un Krievijā mērķis ir sekmēt un nodrošināt iespēju LMA studentiem pasniedzēju vadībā apmeklēt kādu studijām nepieciešamu pasākumu, izstādi, muzeju, konferenci u.c. Eiropā un Krievijā. Šī studiju aktivitāte ir studentu un pasniedzēju kvalifikācijas celšana. Vizīte paredzēta studentu grupai līdz 9 personām + grupas kuratoram. Kopējais vizītes ilgums - līdz 10 dienām.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2017. gada 25. janvāris

Kopsavilkums, nolikums un pieteikuma anketa lejupielādējami:

Līdz šim, īstenojot projektu “LMA studentu un pasniedzēju vizītes Eiropā”, realizētas desmit radošās vizītes septiņās valstīs (Itālija, Francija, Krievija, Zviedrija, Lielbritānija, Igaunija un Somija). Šajos braucienos, kuri notikuši pasniedzēju vadībā, piedalījušies 72 LMA dažādu apakšnozaru studenti.

Projekta ietvaros apmeklēta 55. Venēcijas mākslas biennāle, Sindijas Šērmanes (Cindy Sherman) retrospekcijas izstāde ‘’Untitled Horrors’’ Stokholmas Modernajā Muzejā, Kiasma Laikmetīgās mākslas muzejs Helsinkos, KUMU Mākslas muzejs Tallinā, kā arī Sanktpēterburgas muzeji un Novgorodas baznīcas un katedrāles. Savukārt Dizaina nodaļas studenti radošā brauciena ietvaros piedalījās Milānas mēbeļu mesē „Salone del Mobille” Milānā, kurā bija aplūkojams LMA stends. Studentu un pasniedzēju vizīšu laikā apmeklēti Londonas un Parīzes nozīmīgākie mākslas muzeji un centri, piemēram, Pompidū centrs, Versaļas pils un Orsē muzejs Parīzē, kā arī Tate Britain, Tate Modern un Nacionālā galerija Londonā.LMA STUDENTU UN PASNIEDZĒJU RADOŠIE BRAUCIENI