ENGLISH
>
SĀKUMS
 
Dienas jautājums
Cik liela nozīme ir pārzināt tradicionālās amatniecības metodes radot dizainu?
Liela nozīme
67%
Kādas tās varētu būt?
0%
Var iztikt bez
33%

Pavisam nobalsojuši: 3
Aptauja izveidota: 09.11.2011


Aptauju arhīvs
 Latvijas Mākslas akadēmijas dalība Stockholm Furniture Fair 2012 [05.02.2012. 12:43]
Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Dizaina nodaļa studenti piedalās lielākajā Ziemeļvalstu mēbeļu mesē, kas norisinās no 7. līdz 11. februārim Stokholmā.

Pilns info:
www.designlv.lv/react

 
Gita Degsne
Indra Merca
Baiba Linga-Berzina
Ints Neiberts, Liene Podina, Agnese Pundina
Laura Danilane
Jekaterina Stakle
Laura Danilane
Baiba Linga-Berzina
 
Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, LMA Tehnoloģiju Pārneses Kontaktpunkta un Kultūras ministrijas atbalstu, LMA Dizaina nodaļa jau septīto gadu turpina piedalīties jauno dizaineru sadaļā "Greenhouse" ("Siltumnīca"), tādējādi kļūstot par atpazīstamu spēlētāju Ziemeļu un Baltijas dizaina augstskolu starpā. Izstādē ziemeļu reģiona jaunie dizaineri un dizaina augstskolas demonstrē jaunākos sasniegumus mēbeļu dizaina un interjera aksesuāru jomā.
 
Šī gada tēma LMA Dizaina nodaļas stendam ir tradicionālā amatniecība (Craftsmanship). Daļu no ekspozīcijas veidos darbi, kas tapuši starptautiskā dizaina radošā darbnīcā, kurā Latvijas Mākslas akadēmijas un Eindhovenas Dizaina akadēmijas maģistratūras studenti apvienoja spēkus, veidojot jaunus produktus dažādās latviešu tradicionālās amatniecības tehnikās (vairāk info par radošo darbnīcu var skatīt šeit makedesignriga.wordpress.com)
 
Šogad LMA Dizaina nodaļas stendā tiks iekļauti studentu Gitas Deksnes, Indras Mercas, Baibas Lingas-Bērziņas, Inta Neiberta, Lienes Podinas, Agneses Pundiņas, Lauras Danilānes un Jekaterinas Stakles darbi.
 
Līdzīgi kā iepriekšējos gados, «Greenhouse 2011» LMA ekspozīcijas izveidē iesaistīta Dizaina nodaļas studentu un pasniedzēju darba grupa. Stenda dizaina autori ir LMA Dizaina nodaļas maģistrantūras studenti Liene Jākobsone, Mikus Vanags, Jekaterina Stakle un Raitis Bobrovs.
 
Sadarbības notiek arī ar citiem Latvijas uzņēmējiem un dažādu nozaru pārstāvjiem. Dalība šajā izstādē ir Latvijas jauno dizaineru un ražošanas uzņēmu sadarbības apliecinājums kvalitatīva un konkurētspējīga Latvijas dizaina piedāvājuma pieteikšanai.
 
Jānis Gailītis
 
LMA Dizaina nodaļas
Projektu vadītājs
+371 22303221
janis.gailitis@lma.lv
 
Vairāk info:
 
Preses relīze LV
Preses relīze ENG
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts