ENGLISH
>
SĀKUMS
 
Dienas jautājums
Cik liela nozīme ir pārzināt tradicionālās amatniecības metodes radot dizainu?
Liela nozīme
67%
Kādas tās varētu būt?
0%
Var iztikt bez
33%

Pavisam nobalsojuši: 3
Aptauja izveidota: 09.11.2011


Aptauju arhīvs
 Borisa Berlina radošā darbnīca [23.02.2012. 19:22]

No 27. februāra līdz 28. februārim Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļā Comfort of Living for Elderly People (StarDust) projekta ietvaros notiks produktu izstrādes radošā darbnīca.

 

Radošo darbnīcu vadīs izcilais dāņu grafiskais un industriālais dizaineris Boriss Berlins. Kā KOMPLOT Design dibinātājs un partneris viņš ir daudzu starptautisku dizaina balvu ieguvējs, un tā darbi tiek izstādīti dizaina muzejos visā pasaulē. No 2010. gada Dizaineris ir ISKOS – BERLIN Design līdzīpašnieks un dibinātājs.

Darbnīca norisināsies kopā ar ilggadēju Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas sadarbības partneri - uzņēmumu SIA PAA. Jaunie dizaineri meklēs risinājumus vannām, izlietnēm, vannas istabu mēbelēm un interjera elementiem ar mērķi atrisināt senioriem raksturīgos problēmjautājumus saistītus ar intīmo higiēnu.

Dizaina darbnīcā piedalīsies Funkcionālā dizaina katedras 5. kurss un konkursa kārtībā 8 studenti no Dizaina nodaļas citiem kursiem.   

Grupu darba akadēmisko vadību veiks Latvijas Mākslas akadēmijas docētāji Holgers Elers, Barbara Ābele, Ilze Kundziņa un Juris Krūmiņs.

 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts