Kreisā mala
Labā mala
Uzņemti maģistrantūrā
UZŅEMTI LMA MAĢISTRANTŪRĀ 1.kursā 2010./2011.st.g.
VIZUĀLĀS MĀKSLAS NODAĻA
Glezniecības apakšnozare

1. Alka Elīna 9
2. Aulmane Ilze 8
3. Bondare Ieva 8,5
4. Jeršova Nataļja 8,7
5. Kažoka Jeļena 8,7
6. Kokins Aigars 8,8
7. Maļikova Natālija 8,4
8. Miezīte Ieva 8,7
9. Ontužāne Ilze 7,6
10. Ošleja Irina 9
11. Peiseniece Madara 8,6
12. Skujiņa Sanda 8,9
13. Upzars Māris 8,3
14. Urbanoviča Kristīne 8,8
15. Veldre Zane 8,5
16. Vīgnere Adriāna 8,2
17.Zagurila Sandra 8,8

Grafikas apakšnozare

1. Ādamsone Alise 8,3
2. Grāvele Līga 7,6
3. Ģibiete Inga 8,8
4. Hofmane Dārta 8,8
5. Kalniņš Raids 7,8
6. Karule Gunta 8
7. Krivenkova Tajana 8,9
8. Martuženoka Anastasija 8,4
9. Pole Laura 8,1
10. Rutmane Līva 9,2
11. Strokins Andrejs 8,7
12. Velikāne Agnese 7,9

Tekstilmākslas apakšnozare

1. Andrejeva Irēna 8,2
2. Blankveina Asnate 8,8
3. Ivanovs Sergejs 9
4. Paukova Valerija 8,6
5. Priedīte Inga 8,8


VIZUĀLI PLASTISKĀS MĀKSLAS NODAĻA

Keramikas apakšnozare

1. Dūdiņa Solvita 7,8
2. Gutakovska Inga 8,5
3. Ozere Daina 8,8
4. Ražinska Ilona 8,8
5. Šabliko Aiga 7.7

Modes mākslas apakšnozare

1. Bože Elīna 8,9
2. Kalniņa Kristiāna 8,9
3. Varžinska Arita 8,8

Stikla mākslas apakšnozare

1. Gedule Agnese 8,4
2. Kremberga Laima 7,9
3. Titova-Ozoliņa Jūlija 8,7
4. Veipa Dzintra 8,7

Tēlniecības apakšnozare

1. Aispurs Sandis 8,8
2. Brakmane Dace 8,5
3. Burvis Gaits 8,1
4. Mackus Liene 9,2
5. Ošs Edgars 8,5

AUDIO-VIZUĀLĀS MEDIJU MĀKSLAS NODAĻA

Scenogrāfijas apakšnozare


1. Milta Elīna 7,6


Vizuālās komunikācijas apakšnozare


1. Baumane Aija 8,3
2. Liekniņš Dāvis 8,8
3. Murovska Lizete 9,2
4. Pavlovskis Oskars 8,3
5. Samuļenkova Aleksandra 9
6. Vanags Gatis 7,5
7. Vēriņa Inese 9,3
8. Zelča Brigita 8,3


DIZAINA NODAĻA


Funkcionālā dizaina apakšnozare

1. Ciekure Baiba 9
2. Freimane Elita 7,7
3. Gailis Uģis 8,2
4. Helmanis Reinis 8,7
5. Hermansons Mārtiņš 8,6
6. Jarema Viktorija 8,5
7. Jefimova Jeļena 8,5
8. Jursons Kaspars 8,2
9. Karkovska Marta 8,4
10. Linga-Bērziņa Baiba 7,5
11. Orjola Tamāra 8,3
12. Šaguna Svetlana 8,9
13. Ziņģis Guntis 8,2


Metāla dizaina apakšnozare

1. Čistjakovs Vladislavs 9


Vides mākslas apakšnozare

1. Asaris Visvaldis 8,5
2. Kuzņecova Nataļja 8,3
3. Leite Inese 8,5
4. Merca Indra 8,9
5. Sinkevičs Henrijs 8,3
6. Valdmanis Jānis 9,1

MĀKSLAS ZINĀTNES NODAĻA

Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas apakšnozare


1. Ārens Nils 8,7
2. Bērziņš Arturs 8,4
3. Kampars Atis 9,4
4. Kundziņa Inese 9,3
5. Puķīte Šelda 8,9
6. Sotņikova Dina 8
7. Veilande-Kustikova Anna 7,9
8. Villeruša Baiba 9,4
9. Zubkova Alīna 8,9


Restaurācijas apakšnozare

1. Melbārde Evita 8,6
2. Miroļubova Jekaterina 8,1
3. Ozola Agnija 8,9

 

Komentāri