Kreisā mala
Labā mala
Kultūras vilciena "Pastaiga Nr. 3"
2011. gada 14. maijā trīs Latvijas mākslas augstskolas - Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija un Latvijas Mākslas akadēmija devās kultūras braucienā - performancē „Rīga-Gulbene".
Ceļojums aizsākās Rīgas Centrālajā stacijā ar nelielu „flesh-mob" akciju, kurā piedalījās augstskolu studenti un mācību spēki. Tālāk ceļotāji devās uz vilcienu, kur katrai no augstskolām bija atvēlēts savs vagons, ceļā devās arī LR Satiksmes ministrs U. Augulis un a/s „Pasažieru vilciens" amatpersonas, kā arī Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs J. Vētra. Braucot līdz Gulbenei, studenti muzicēja, rādīja filmas, gleznoja, zīmējam, veidoja performances un radoši notiekošajā iesaistīja arī ierindas pasažierus, kuri gan turpceļā nebija daudz, jo diemžēl maršruts Rīga-Gulbene ir slēgts. Par uzkodām un spēka neizsīkšanu bija parūpējies „Pasažieru vilciens", savukārt, Gulbenes stacijā viesus svinīgi sagaidīja orķestris un improvizēta padomju laika bufete. Bija arī brauciens ar nu jau slaveno mazbānīti, un tikpat krāšņs atpakaļceļš, kuru nu jau kuplināja Gulbenes iedzīvotāji, kas devās apmeklēt Muzeju nakti.

Šī akcija ar savu nosaukumu turpina iepriekšējās mākslas skolu kopējās akcijas „Kultūras pastaiga 1 un 2", kas bija pozitīvas akcijas pret iespējamiem valdības lēmumiem. Šoreiz jaunieši neprotestēja, bet veidoja radošu akciju, kas savā veidā pievērsa uzmanību arī pasažieru vilcienu kultūrai un nepieciešamībai pēc šī transporta attīstības.
Komentāri
FIFOCapitals@gmail.com [ 01:21 24.04.2018. abab31153 [at] gmail.com ]

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com
Sanita Balode [ 10:13 17.05.2011. jaksoniite [at] yahoo.com ]
Video ieskats kultūras pastaigā Nr.3: http://www.youtube.com/watch?v=7yfDqctbBcQ
Sniedze Kaņepe (JVLMA) [ 16:56 16.05.2011. ]
Neko jaunu nepateikšu - brauciens bija izcili labs un ar ļoti patīkamu pēcgaršu.

:))
Sanita Balode [ 10:17 16.05.2011. ]
Tas bija vnk izcili lilisks brauciens, Paldies visiem visiem, kas piedaliijaaas braucienaa ar aktivitaaateeem!!! Iipash Paldies Gundegai Evelonei! Paldies Kristapam SHtaalam par muuziku, Paldies tekstila meiteneeem par aktivitaateem, paldies visiem visiem kas brauca!!! Juus esat superiigi!

LMA SP