Kreisā mala
Labā mala
Imanta Vecozola personālizstāde "Aiz parādes durvīm" (0 komentāri)
2016. gada 7. septembrī plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) 1. stāva izstāžu zālē tiks atklāta izcilā gleznotāja, LMA emeritētā profesora Imanta Vecozola personālizstāde "Aiz parādes durvīm". Izstādē tiks eksponēti vairāk nekā piecdesmit dažādos laikos tapuši mākslinieka darbi, un tā būs aplūkojama no 8. līdz 29. septembrim. 
Lasīt vairāk ...
Socioloģiskie aspekti mākslas zinātnē
Šobrīd visiem interesentiem pieejams 2008./09. studiju gada LMA Doktorantu zinātniskie raksti, kas apkopoti krājumā "Socioloģiskie aspekti mākslas zinātnē".
Lasīt vairāk ...
Rīga - Nürnberg - Rīga (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības un vizuālās komunikācijas izstāde Nirnbergas Mākslas akadēmijā „Rīga - Nürnberg - Rīga"
6.11.2008. - 29.11.2008.
Akademie der Bildenden Künste in Nürnberg, Nürnberg, Vācija.
Lasīt vairāk ...

LMA institūta galvenais uzdevums ir sekmēt un attīstīt zinātnisko pētniecību Akadēmijā. 

Pēckara gados Latvijas mākslas vēstures zinātniskās pētniecības institucionālie pirmsākumi meklējami 1968. gadā pie Latvijas Zinātņu akadēmijas Valodas un literatūras (kopš 1992 - Literatūras, folkloras un mākslas) institūta nodibinātajā Mākslas daļā. 1975. gadā tā paša institūta ietvaros izveidojās Tēlotājas mākslas daļa. 2002. gada 1. jūnijā to pārdēvēja par Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures institūtu (MVI).
Darbs institūtā saistīts ar Latvijas arhitektūras, mākslas vēstures un teorijas izpēti no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām dažādos aspektos. Kopš 1988. gada MVI rīko ikgadējos Borisa Vipera piemiņas lasījumus un kopš 1994. gada uz to bāzes izdod rakstu krājumu sēriju "Materiāli Latvijas mākslas vēsturei". Kopš 2003. gada iznāk MVI žurnāls "Mākslas Vēsture un Teorija". Institūtam ir sava bibliotēka un uzsākta materiālu uzkrāšana CD-ROM formātā.

Par institūtu sīkāku info skatīt: www.lma-mvi.lv