ENGLISH
SĀKUMS
>
DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS
>
2010_2011 DDD ARHĪVS
|
2009_2010 DDD ARHĪVS
 
Dienas jautājums
Cik liela nozīme ir pārzināt tradicionālās amatniecības metodes radot dizainu?
Liela nozīme
67%
Kādas tās varētu būt?
0%
Var iztikt bez
33%

Pavisam nobalsojuši: 3
Aptauja izveidota: 09.11.2011


Aptauju arhīvs
  
LMA  DIZAINA  DIPLOMANDU DIENAS 2011

DIZAINS  UN  EMOCIJAS
2011. 02.06. – 03.07.
LATVIJAS  MĀKSLAS  AKADĒMIJA
Kalpaka bulvāris 13, Rīga
IZSTĀDE.  RADOŠĀ  DARBNĪCA.
DIPLOMANDU  PREZENTĀCIJAS.
LABĀS  PRAKSES  UN  SADARBĪBAS  DIENA.
PECHAKUCHA.


Latvijas Mākslas akadēmiju šogad absolvē 30 jauni dizaineri, kuri ar dizaina diplomdarbiem pauž savu attieksmi un emocijas. Jau piekto gadu DIZAINA DIPLOMANDU DIENĀS notiks Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra diplomdarbu izstāde, radošā darbnīca, studentu prezentācijas, labās prakses un sadarbības diena, kā arī dizaina pedagogu tālākizglītības programmas pirmais izlaidums.
LMA Dizaina Diplomandu dienas 2011 ir iespēja iepazīties un sākt sadarbību jaunajiem Latvijas dizaineriem, radošiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem. Emocionāls dizains mūs var ietekmēt pozitīvi, likt justies labi, gūt iedvesmu, veselību, enerģiju un spēku. Dizains ir kļuvis par daļu no mūsu dzīvesveida un  dzīves kvalitātes.

EMOCIJAS ir lipīgas. Ikdienā emociju klātbūtne lielākoties izpaužas neuzkrītoši, veidojot daļu no mēmā savstarpējās saziņas procesa, kas noris ikreiz, kad mēs tiekamies ar dizaina objektiem un konceptiem.
DDD 2011 piedāvā veselīgu emociju apmaiņu un provocē radošu attieksmi mazu un lielu problēmu risināšanā, lai veidotu un pielietotu labu dizainu. Mēs ticam, ka dizains ir ne tikai skaista forma un funkcija lietotājam, bet tas ir arī domāšanas veids, kas sniedz iespēju uzņēmējam atklāt savas mērķauditorijas vajadzības, vēlmes un sapņus. Iekārojams dizains uzlabo Latvijas uzņēmumu konkurētspēju vietējā un starptautiskajā tirgū.

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas diplomdarbos pārmaiņas turpinās – dizainers nav vairs tikai jaunu produktu radītājs. Blakus materiālajam dizainam stājas nemateriālais – pakalpojumi, stratēģijas, scenāriji. Palielinās dizainera atbildība, mēs piedalāmies ētiskos, sociālos, ilgtspējīgos un ar identitāti un emocijām saistītos procesos.

NĀC UN PAUD ATTIEKSMI!


Organizē:
LMA Dizaina nodaļa, LMA Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts dizainā, Banku augstskolas programma Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās.
Kontaktinformācija:
Prof. Holgers Elers holgers.elers@lma.lv
Dizaina nodaļas projektu vadītājs Jānis Gailītis 28846482 janis.gailitis@lma.lv
www.designlv.lv
www.lma.lv