Kreisā mala
Labā mala
LMA dalība izglītības tīkla CIRRUS sanāksmē Somijā
No 2016. gada 24. līdz 26. februārim Lapzemes Universitātē, Somijā, notika Ziemeļvalstu un Baltijas mākslas un dizaina izglītības tīkla CIRRUS sanāksme, kurā tikās augstskolu rektori, mācībspēki un koordinatori. Latvijas Mākslas akadēmiju (LMA) pārstāvēja rektors prof. Aleksejs Naumovs, lektore Ilze Kundziņa un Ārlietu un izstāžu daļas koordinatore Inta Rubule. 
Rektoru sanāksmē apspriesto problēmjautājumu lokā bija stratēģiskais dizains un tā ietekme dizaina izglītībā. Šoreiz mācībspēku tikšanās laikā tika aplūkoti dizaina produktu lietotāja pieredzes jautājumi un organizēta prototipēšanas darbnīca.

CIRRUS ir viens no "Nordplus" augstākās izglītības tīkliem, kurā pārstāvētas Dānijas, Igaunijas, Somijas, Īslandes, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Zviedrijas mākslas un dizaina izglītības iestādes. CIRRUS partnerinstitūcijas organizē mākslas un dizaina izglītības pasākumus, inovatīvas aktivitātes šajās jomās un atbalsta mākslas un dizaina jomu tehnisko attīstību.

Rektora vizītes laikā papildināts mākslas projekta "World Cities. Live Paintings" krājums – Rovaniemi pilsētā jaunradīts darbs, kas tiks eksponēts turpmākajās izstādēs.
Komentāri