Kreisā mala
Labā mala
Kuldīgā notikusi Latvijas Mākslas akadēmijas un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās
Piektdien, 20.oktobrī Kuldīgā notika Latvijas Mākslas akadēmijas un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar LR ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu. Sarunas mērķis bija iepazīstināt ministru ar LMA Kuldīgas filiāles projekta statusu un pārrunāt iespējas sadarbībai ar Ekonomikas ministriju. 
Saskaņā ar Pasaules Bankas datiem pakalpojumu nozares īpatsvars Latvijas IKP 2016.gadā bija 75%, un LMA Kuldīgas filiāles studiju saturs tiek izstrādāts, koncentrējoties uz pakalpojumu dizaina izglītības aktualitāti Latvijā. Ņemot vērā, ka Kuldīgas iniciatīva tiek veidota kā starptautiska studiju programma, projekta attīstība ir atkarīga no panākumiem sadarbībā ar starptautiskām augstskolām, kā arī finansējuma piesaistes iespējām.
 
LMA filiāles vajadzībām Kuldīgas pašvaldība plāno iekārtot kādreizējās Kuldīgas slimnīcas ēku Kalpaka ielā 4, kuras būvprojektu šobrīd izstrādā arhitektes Zaigas Gailes birojs. Ēkas renovāciju Kuldīgas pašvaldība veiks 2018.-2019.gadā. Plānots, ka studijas LMA Kuldīgas filiālē tiks uzsāktas 2019./2020. mācību gadā.