Kreisā mala
Labā mala
Mākslas akadēmijā notiks izstāde „Plenēra piezīmes. Rīga-Krakova“
No 2018. gada 14. februāra līdz 10. martam Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) aulā būs skatāma izstāde „Plenēra piezīmes. Rīga-Krakova“.  Izstādes apmeklētājiem būs iespēja aplūkot mazu daļu no plenēra iespaidiem, ko LMA un Krakovas Mākslas akadēmijas studenti un pasniedzēji pieredzēja šovasar. 
"Cilvēkus vislabāk vieno kopīga pieredze - piedzīvojumi, iespaidi, prieki, satraukumi, kopīgas veiksmes un neveiksmes. Satiekot jaunus cilvēkus ar kopējām interesēm, mēs atspoguļojamies viens otrā, dalāmies pieredzē un bagātinām viens otru. Esam priecīgi un pateicīgi par sadarbību ar Krakovas Mākslas akadēmijas studentiem un pasniedzējiem, kas aizsākās gadu iepriekš," stāsta LMA Zīmēšanas katedras asoc. profesore un projekta autore Dina Ābele.

Izstādes darbi tapuši plenērā no 12. līdz 19. maijam, kad LMA un Krakovas Mākslas akadēmijas studenti un pasniedzēji apmeklēja Krakovas mākslas akadēmiju un tās plenēra māju Zakopanē. No LMA puses plenērā piedalījās Kristīne Zikmane, Kristīne Martinova, Gvido Vizulis, Dina Danosa, Jūlija Blažēviča, Jekaterina Fraimane, Didzis Upens, Ieva Baumgarte, Marija Titova un Baiba Ābelīte no Grafikas, Glezniecības un Tēlniecības nodaļām.  Savukārt no Krakovas Mākslas akadēmijas plenērā piedalījās Anete Božek, Sylwia Brzyszczyk, Katarzyna Homoncik, Mateusz Pitala, Monika Ražny, Magdalena Szpyt, Anna Tajak, kurus pavadīja pasniedzēji: Marta Antoniak, Magdlena Kulesza-Fedkowicz un Kamil Kuzko.

Izstādes atklāšana notiks 13. februārī plkst. 18.00.

Izstādes darba laiks:
O., T., P., S. 11.00 – 18.00
C. 11.00 – 19.00
Pārtraukums: 14.30 – 15.00
Ieeja izstādē – bezmaksas.
Izstādes norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmijas aula.
Kalpaka bulvāris 13, Rīga
Komentāri