Kreisā mala
Labā mala
Otrdien, 20. februārī, plkst. 18:00 Ventspils teātra namā “Jūras vārti” tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares studentu kopizstāde “Plūsma”
Kopizstāde “Plūsma” ir pirmais jauno grafiķu pieteikums Latvijas laikmetīgās mākslas notikumu kontekstā. 15 mākslinieki – studiju biedri – izveidojuši ekspozīciju, kas skatītājam atklāj dažādas radošas interpretācijas par mainīgo un paliekošo mūsu dzīvē, kā arī atgādina par jaunrades un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļu bezgalīgajām iespējam.
Plūsmu varam uztvert un definēt neskaitāmi daudzos veidos – tā var būt informācijas, emociju, laika un dzīves nepārtrauktā virzība kopumā. Citādi sakot, plūsma ir vērojama visur – gan mūsu iekšējā, gan apkārtējā pasaulē, jo tā ir neatņemama dzīves daļa. Izstāde ir jauno mākslinieku paaudzes komunikācija ar auditoriju, kas stāsta par mūžam aktuālo mainīgā un nemainīgā savstarpējo mijiedarbību. Mākslas darbi skatītājam liek reflektēt par tēmām, kas būtiski ietekmē dažādus mainīgos faktorus mūsu dzīvē.

Izstādē piedalās: Ieva Baumgarte, Aina Bikše, Ivita Brūdere, Dina Danosa, Jekaterīna Fraimane, Marija Groza, Linda Jākobsone-Viškere, Eila Kalve, Normunds Ozols, Andrejs Sidoss, Sanita Skalbe, Patrīcija Māra Vilsone, Gvido Vizulis, Kristīne Zikmane.
Komentāri