Kreisā mala
Labā mala
Februāra beigās Tallinas Tehnoloģiju Universitātē (Tallinn University of Technology) notika radošā darbnīca “Jautājumu kartēšana” (Issue Mapping).
Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina apakšnozares maģistrantūras programmas studenti kopā ar Tallinas Tehnoloģiju Universitātes un Poznaņas Dabaszinātņu Universitātes (Poznan University of Life Sciences) studentiem apguva metodes, lai pētītu un analizētu lietotāja pieredzi - lietotāja vajadzības, vēlmes, sajūtas un vērtības saskarsmē ar dažādiem produktiem un pakalpojumiem.
Radošās darbnīcas fokusā kā lietotājs tika definēts seniors. Darbnīcas vadītāja: Dr. prof. Kaja Tūminga Buhanane (Kaja Tooming Buchanan). Darbnīcas noslēgumā dalībnieki prezentēja izpētes rezultātus.
Radošā darbnīca tika organizēta projekta „BaltSe@nioR”ietvaros.

Interreg projekta Nr. R030 „BaltSe@nior” mērķis ir piedāvāt Baltijas jūras reģiona uzņēmumiem informāciju par jaunu tirgu iespējām, jaunām darba metodēs un jaunām produktu izveides zināšanām. Projekta ietvaros, tiek spēcināta gan uzņēmumu konkurētspēja, gan arī inovācija, palielinot arī tirgus apjomu, vienlaicīgi nodrošinot sabiedrības ieguvumu no viediem risinājumiem, kas palielina lietotāju brīvību. Projekts paredz spēcīgāku, inovatīvāku un konkurēt spējīgāku Baltijas jūras reģionu, ar augstāku senioru dzīves kvalitāti, mazākiem pašvaldību veselības aprūpes izdevumiem, kā arī lielāku senioru neatkarību un autonomiju, kā arī ērtāku, drošāku māju un dzīvokļu iekārtojumu.

Komentāri