Kreisā mala
Labā mala
LMA notiks Polimodas Institūta vieslekcija par modes biznesa nākotni
23. martā plkst. 15.00 aicinām uz modes ekonomista Nikolo Sbaraglias (Niccolo Sbaraglia) atvērto lekciju, kurš pārstāv ikoniskā Itālijas modes zīmola Ferragamo institūtu POLIMODA (Florence).
Nikolo Sbaragalia savā lekcijā “Future of fashion business: from craft to business intelligence. How to create and grow fashion business” stāstīs par tendencēm modes biznesā un industrijas attīstību kopumā. Lektors fokusēsies uz to kā dizaineram definēt savu vietu lokālā kontekstā, lai mērķtiecīgi attīstītu savu zīmolu starptautiskā līmenī. Lekcijā tiks analizēti dažādi piemēri un ietvers tādas tēmas kā prasmes un produkta kvalitāte; idejas skice un gala produkts; produkta komunikācija; zīmola attīstība; uz biznesu orientēta mode. Lekciju ievadīs Marija Palaikaite (Marija Palaikyte) Polimodas absolvente, modes menedžere un tendenču prognozētāja no Lietuvas.
Par vieslektoru: Nikolo Sbaraglias ir luksus aksesuāru ražošanas menedžeris, specializējies produkta komunikācijas vadīšanā, kā arī ekonomists, kas specializējas statistikā. Pēc astoņiem darba gadiem modes biznesā, vadot divas kompānijas Ņujorkā, N.Sbaraglia ir atgriezies Itālijā, lai pasniegtu lekcijas Polimodas Institūtā un savu praktisko pieredzi nodotu studentiem. N.Sbaraglia pasniedz lekcijas gan bakalaura, gan maģistra studentiem un to fokusā ir produkta ražošanas ķēde, amatā balstītas prasmes un statistika.

Vieslekciju organizē: Marija Palaikaite projekta „Viļņas vīriešu modes nedēļa” ietvaros, sadarbība ar Polimoda Institūtu un Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas katedru.
Uz vieslekciju aicināts ikviens interesents un tā ir bez maksas.
Lekcijas valoda angļu, vieta: LMA, K2 auditorija. 

Papildu informācija:
Sabīne Jermaloviča
LMA Modes mākslas katedra
E-pasts: mode@lma.lv
Mob.+371 26625910


Komentāri