Kreisā mala
Labā mala
Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares studenti un pasniedzēji viesojas Boloņas Bērnu grāmatu tirgū
No 2018. gada 26. - 29. martam Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Grafikas katedras pasniedzēji Guntars Sietiņš, Rūta Briede un studenti Gvido Vizulis, Patrīcija Vilsone, Marija Groza, Kristīne Martinova, Kristīne Zihmane, Maija Kikuste viesojās Boloņas Bērnu grāmatu tirgū.

LMA Grafikas katedras studenti pārstāvēja Latvijas nacionālo stendu ar bilžu grāmatu sēriju "Panorāma", kas guva tirgus apmeklētāju ievērību un atzinību. Studentu veikums bija augstvērtīgs un iedvesmojošs, par to liecina fakts, ka studentu ilustrētās grāmatas, kas bija pieejamas tikai vienā eksemplārā tirgus apmeklētāji, neskaitāmas reizes vēlējās iegādāties.
Viens no lielākajiem pārsteigumiem grāmatu tirgū bija Brazīlijas izdevniecības "Callis" stends, kura noformējums tika veidots, izmantojot talantīgās LMA, Grafikas katedras MA 2.kursa studentes Elīnas Brasliņas ilustrācijas.
Paralēli Boloņas Bērnu grāmatu tirgum vietējā galerijā "Fondantico" tika atklāta Latvijas autoru un ilustratoru katalogs “The Horse” un tā pavadošā izstāde, kurā apskatāmi vairāku LMA studentu un pasniedzēju - Viviannas Marias Staņislavskas, Elīnas Brasliņas, Rūtas Briedes, Jura Petraškēviča, Maijas Kurševas un Alekseja Naumova darbi.  
Vizīti finansiāli atbalsta Eiropas Savienības programma Erasmus+.
Komentāri