Kreisā mala
Labā mala
Laikā no 2.-11.maijam, Viļņā, Lietuvā, Viļņas Mākslas akadēmijas galerijā “AKADEMIJA” notiks starptautiska izstāde FASHION COMMUNICATION
Izstāde atspoguļos Latvijas Mākslas akadēmijas un Viļņas Mākslas akadēmijas Modes dizaina apakšnozares studentu domu un ideju apmaiņu. Izstāde reprezentē Modes un Mākslas savstarpējo radniecību un tās dažādos komunikācijas izpausmes veidus.
Projekta FASHION COMMUNICATION/CONVERSATION NO. 1. sadarbības ietvaros tiks izstādītas modes ilustrācijas un 3D projekti, kā komunikācijas instrumenti, kuru nolūks ir mijiedarboties un sazināties ar auditoriju un tādejādi atklāt tai to nozīmi jaunrades procesā. Grupas kolektīvās pieredzes atspoguļojums ir Modes dizaina studenta kā individualitātes, personīgās pieredzes atveidojums skicē, darbā, kurš mijiedarbojas ar pārējo izstādes dalībnieku darbiem. Students pārstāv grupu, kurai ir vienots darba uzstādījums un kolektīvā atmiņa par atsevišķiem tās dzīves notikumiem un pieredzi.


DALĪBNIEKI
LV
Dita Enikova, Laima Jurča, Anita Leina, Una Bērziņa, Anna Elizabete Kasparsone, Iveta Vecmane, Melānija Vilka, Sanda Feldberga, Ksenija Belca. 
LT
Agnė Laurinavičiūtė, Dovilė Utaraitė, Patricija Minelgaitė, Jolanta Mučinienė, Danguolė, Brogienė, Viktorija Krukonytė, Simona Šalaševičiūtė, Austėja Jablonskytė, Lukas Juodis, Regimantas Radzevičius, Tomas Baranauskas, Margaryta Zubrii, Monika Stauskytė, Eglė Ganda Bogdanienė, Jolanta Vazalinskienė, Rūta Songailaitė, Dalia Juodakytė, Kamilė, Paleckytė, Skirmantė Jaryginaitė.
Kuratori: Jolanta Vazalinskienė, Māra Binde