Kreisā mala
Labā mala
Swedbank Latvija balvu iegūst jaunā modes māksliniece Laima Jurča
6. jūnijā notikušās Latvijas Mākslas akadēmijas Modes skates 2018 ietvaros pirmo reizi tika piešķirta Swedbank Latvija balva, vienreizēja stipendija 1500,-EUR apmērā radošam darbam, par izcilu un kvalitatīvu darbu, šogad to saņēma LMA 1. kursa maģistra programmas studente Laima Jurča par kolekciju Piecgades ģenerālmēģinājums.
Swedbank jauniešu segmenta vadītājs Kārlis Kravis: ”Swedbank kā sociāli atbildīgs uzņēmums, atbalsta izglītību (Iespējamā Misija, augstskolu biznesa inkubatori u.c.). Novērtējot Laimas Jurčas kvalitatīvo darbu, vēlreiz varam pārliecināties, ka tas, kas sēts pagātnē, ir pļaujams tagad. Vēlam Laimai atzinību un aplausus proporcionāli paveiktajam darbam un talantam arī turpmāk!”
Laima Jurča par savu tērpu kolekciju saka: "Tērpu kolekcija ir stāsts no padomju laikiem. Neskatoties uz to ka, jaunieši 70.-80. Gados dzīvoja dziļos Latgales laukos, viņiem, protams, bija vēlme ģērbties uz izskatīties stilīgi. Ņemot vērā to, ka nebija pieejams nekas, izņemot skolas formu un apģērbu (kas bija tieši tāds pats kā visiem), jaunieši kļuva daudz radošāki un darīja trakas lietas! Tas ir stāsts par tēta skolu Bērzgalē un kaimiņu pagasta skolu."
Latvijas Mākslas akadēmija izsaka pateicību Swedbank Latvija par uzsākto sadarbību un novēl studentiem iekarot jaunas virsotnes!