Kreisā mala
Labā mala
Jūnija beigās notiks starptautiskais mākslas simpozijs „Dialogs 2018”
No 2018. gada 25. jūnija līdz 06. jūlijam Latvijas Mākslinieku savienības muzeja radošajā filiālē – Zvārtavas pilī norisināsies starptautisks mākslas radošais simpozijs „Dialogs 2018”
Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) un Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) organizētie starpnozaru starptautiskie simpoziji notiek ikgadēji, kopš 2001. gada.  Simpozija mērķis ir uzturēt kontaktus un veicināt sadarbību starp dažādu valstu māksliniekiem, mākslas pedagogiem un augstskolām. Šogad simpozijā piedalās 25 mākslinieki – no Anglijas, Vācijas, Turcijas, Moldovas, Krievijas, Nīderlandes, Baltkrievijas, Somijas un Latvijas.  Programmā radošais darbs, pieredzes apmaiņa, paraugdemonstrējumi un meistarklases.
Šī gada tēma ir „Gaisma”. Mākslinieki veidos speciāli pils interjeram paredzētus oriģināla dizaina gaismas objektus, kuri vēlāk priecēs pils ciemiņus. Zvārtavas pils ir interesanta vieta, kur katrs ikdienišķs priekšmets ir mākslas darbs, tas tiešām ir muzejs, šī vārda tiešajā nozīmē, LMS muzeja radošā filiāle.
Zvārtavā “mājo Laime un ļaunais pār slieksni neienāk” – „Hic habitat Felicitas, nihil mali intret” - šie vārdi akmenī iekalti Zvārtavas pils slieksnī.
 
Aicinām visus interesentus uz atvērto durvju dienu Zvārtavas pilī,
5.jūlijā no plkst. 12:00 - 16:00

Sīkākai informācijai: simpozija kuratore - Ženija Loginova 29774138